Magnet


herní plán.pdf
NÁVOD KE HŘE


Váš los obsahuje tři (3) oddělená herní pole, jedno je označeno jako „VAŠE ČÍSLA“, druhé je označeno jako „VÝHERNÍ ČÍSLA“ a třetí je označeno jako „NÁSOBEK VÝHRY V ŘÁDKU“. Všechna tři herní pole jsou zakryta neprůhlednou stírací vrstvou, opatřenou přetiskem.

Nejdříve setřete stírací vrstvu z herního pole označeného jako „VAŠE ČÍSLA“. Odkryjete tak pět (5) různých herních čísel v rámci číselné řady od 1 do 49.

Potom setřete stírací vrstvu i z herního pole označeného jako „VÝHERNÍ ČÍSLA“. Tak odkryjete sedm (7) řad čísel, obsahujících každá po čtyřech (4) výherních číslech v rámci téže číselné řady (od 01 do 49). Celkem tedy odkryjete dvacet osm (28) výherních čísel. Pod každým z těchto výherních čísel je vytištěna finanční částka v Kč, o kterou s daným číslem hrajete.

Nyní porovnejte výherní čísla s herními čísly. Pokud se některé z herních čísel shoduje s některým z výherních čísel, vyhráváte finanční částku, uvedenou pod výherním číslem. Tím ale ještě hra nekončí!

Nakonec setřete i třetí herní pole, označené jako „NÁSOBEK VÝHRY V ŘÁDKU“. Odkryjete tak pro každý řádek jeden další symbol, vyjadřující násobek, a to: 1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 10x a/nebo 20x. Tímto symbolem vynásobte svoji případnou výhru, kterou jste v příslušném řádku získali porovnáním herních čísel s výherními čísly, a zjistíte tak svoji výslednou výhru.


Přejeme Vám hodně štěstí!