Český granát


herní plán.pdf
NÁVOD KE HŘEDěkujeme Vám, že jste si zakoupili los naší loterie s názvem ČESKÝ GRANÁT.


Váš los obsahuje tři oddělená herní pole, která jsou zakryta neprůhlednou stírací vrstvou a opatřena přetiskem. První herní pole je označeno jako „HRA 1“ (přetisk: diamant ve tvaru srdce) a obsahuje dvě dílčí herní pole – z nich první je označeno jako „VÝHERNÍ ČÍSLA“ a druhé jako „VAŠE ČÍSLA“. Druhé Herní pole losu je označeno jako „HRA 2“ (přetisk: hvězdy) a třetí Herní pole je označeno jako „HRA 3“ (přetisk: otazník).


Nejdříve setřete stírací vrstvu z obou dílčích herních polí herního pole „HRA 1“. V jeho dílčím herním poli, označeném jako „VÝHERNÍ ČÍSLA“, tak odkryjete celkem pět čísel v rámci číselné řady od 01 do 50 (dále jen „výherní čísla“), a ve druhém dílčím herním poli, označeném jako „VAŠE ČÍSLA“, pak odkryjete dalších 20 čísel v rámci téže číselné řady, uspořádaných do čtyř řad, obsahujících každá po pěti číslech (dále jen „vaše čísla“).


Pod každým z vašich čísel je vytištěna finanční částka, kterou s daným číslem lze vyhrát. Porovnejte výherní čísla s vašimi čísly, a pokud se některé z výherních čísel shoduje s některým z vašich čísel, vyhráváte finanční částku, uvedenou pod tímto vaším číslem.


Poté setřete krycí vrstvu z herního pole označeného jako „HRA 2“. Odkryjete tak pět symbolů finančních částek. Jsou-li tři z nich shodné, vyhráváte částku, kterou symbolizují.


Nakonec setřete krycí vrstvu z herního pole označeného jako „HRA 3“. Odkryjete tak jeden herní symbol, a pokud je tímto symbolem drahokam v podobě srdce, vyhráváte 500 Kč.


Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí ve hře s losy Českomoravská loterijní !